Antalya İbradıAntalya İbradı Rafting

Başlangıç noktasında misafirlere Rafting, Raft'lar, güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler verilir. Bu turu sadece rafting olmaktan çıkarıp mümkün olduğunca eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmeye çalıştık. Bunun için de bazı bölgelerde molalar verilir, kısa yüzmeler yapılır, çaya atlama aktiviteleri düzenlenir. Buz gibi sularda yüzebilir ve hem heyecan, hem de eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz...

Parkur 14 kilometrelik nehir şeridinde uluslararası standartlara göre 1 ve 2 zorluk dereceli rapitlerden oluşmaktadır . 
Start tarihi roma köprüsünün 500 metre alt tarafında olup, bitiş noktası Beşkonak 'ı 2 kilometre geçtikten sonradır.


Antalya İbradı  Kanyoning

Köprülü Kanyon Milli Parkı'nın içinde yer alan bu kanyon tarihi Oluk köprüden 3 km yukarıda başlar ve Oluk köprüde sonlanır. Grup büyüklüğüne bağlı olarak 1-2 saat arasında süren bu kanyon geçişi orta zorluk derecesindedir ve hem günlük tur olarak hemde rafting turu ile kombine olarak organize edilmektedir. Asla kuru bir kanyon değildir. Kanyonun çeşitli noktalarında çıkan kaynak suyu kanyon su rezervini korur. 10 metreye kadar farklı yüksekliklerden doğal kaya havuzlarına bol bol atlama ve sadece bir omuz genişliğindeki su mağaralarında ve tünellerde yüzmek ilginizi çekiyorsa o zaman Atlantis Raftingin en çok sevilen ve tercih edilen turlarından biri olan bu kanyon geçişini atlamayın deriz. Kanyon turları hafta içi düzenlenmektedir ve özel istek üzerine özel ücret dahilinde gidiliyor.
Kanyonun ( canyon ) içerisine ulaşıldığında ise görünen manzara müthiştir. Kanyon'da ( canyon ) Doğal su kaynaklarının çıkışı, kayalarda oluşan doğal güzellikler, Mağaralar kısacası görülmeye değer emsalsiz bir manzara.


Antalya İbradı Kayaking

Küçük kano adı verdiğimiz iki kişilik küçük botlarla yapılan rafting sporudur. Kayağınızın kontrolü tamamıyla sizin elinizde zaten bu aktiviteyi son derece heyecanlı ve eğlenceli kılan da bu özelliğidir. Nehir Kayakları boyut itibariyle alçakta kaldıkları için daha ziyade dalgaların üzerinden değil içinden geçersiniz. Yani ıslak bir macera sizi bekliyor.

 

Antalya İbradı Zipline

Zipline, yüksek bir noktadan, alçak bir noktaya bağlanmış çelik halat vasıtası ile emniyet kemeri giyerek (koşum, harness,) kendi ağırlığınızla ve yerçekimi yardımıyla kayma aktivitesine denir. Tekerlekli bir makara çelik halata bağlanarak hızlanma sağlanır. 300 - 400 metrelik bir zipline hattında yaklaşık saate 50-60 km hıza ulaşılır (Bu hız zipline hattının eğimiyle doğru orantılıdır). Hattın sonunda yaylı bir fren sistemi veya otomatik fren sistemi yardımıyla durdurma sağlanır

Antalya İbradı Tansfer

Transfer araçlarımız oteller güzergahlarını takip ederek toplama yapmaktadır. Alınış saatlerimiz ise müşterilerimize en yakın olarak belirlediğimiz noktaya göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden müşterilerimizle yaptığımız görüşmelerde rezervasyonu gerçekleştirirken en uygun noktayı belirleyip ona göre alınış saati veriyoruz ve Antalya köprülü kanyon rafting turuna katılım tarihinde belirlediğimiz saatte araçlarımız müşterilerimizi alıyor.
Transfer aracımızın toplaması bittikten sonra Antalya merkezden 100 km uzaklıkta olan Manavgat ilçesinin Beşkonak beldesine bağlı Köprülü Kanyon Milli Parkındaki Atlantis Rafting bitiş noktamızda buluşma sağlanıyor. Burada müşterilerimiz kabinlerde kıyafetlerini değiştirip Antalya rafting turu için gerekli ekipmanlardan can yeleği, kask ve küreklerini alıyorlar. Profesyonel rafting rehberlerimizin Köprülü Kanyon Rafting turu bilgilendirmesinin ve sigorta formlarının imzalanmasının ardından tekrar transfer araçlarına biniliyor ve 10 km daha yolculuktan sonra Atlantis Rafting başlangıç noktamıza ulaşılıyor.
Köprülü Kanyon rafting parkurumuz su üzerinde 14 km ve tur esnasındaki molalar, animasyonlarla beraber yaklaşık iki buçuk saat civarında sürüyor. Antalya rafting turumuz tamamlandıktan sonra müşterimiz Atlantis Rafting bitiş noktasındaki restoranımızda yemeklerini yiyorlar. Rafting turu esnasında çekimleri yapılan fotoğraf sergisi gösterimlerinin tamamlanmasının ardından geri dönüş transferi başlıyor. Transfer araçlarımız bütün müşterimizi sabah aldıkları noktalara geri bırakıyor ve günübirlik Antalya Köprülü Kanyon rafting turumuz tamamlanmış oluyor.

  
Antalya İbradı  Konaklama

Köprülü Kanyon da konaklama hizmetimiz mevcuttur. Konaklama hizmetimizden faydalanmak için arayıp yerinizi ayırtmanız yeterlidir.

Antalya İbradı Konaklamalı Rafting Turu

Köprülü Kanyon da konaklama hizmetimiz mevcuttur. Konaklama ve rafting hizmetimizden faydalanmak için arayıp yerinizi ayırtmanız yeterlidir. 

Antalya İbradı Rafting,Antalya İbradı Kanyoning,Antalya İbradı Kayaking,Antalya İbradı Zipline,Antalya İbradı Tansfer,Antalya İbradı Konaklamalı Rafting Turu, Antalya İbradı Rafting Fiyatları,Antalya İbradı Kanyoning Fiyatları,Antalya İbradı Kayaking Fiyatları,Antalya İbradı Zipline Fiyatları,Antalya İbradı Tansfer Fiyatları,Antalya İbradı Rafting Fırsatları,Antalya İbradı Kanyoning Fırsatları,Antalya İbradı Kayaking Fırsatları,Antalya İbradı Zipline Fırsatları,Antalya İbradı Tansfer Fırsatları,Antalya İbradı Konaklamalı Rafting Turu, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023,2024