Buggy safari, Türkiye'nin en iyi parkurlarına sahip Köprülü Kanyon bölgesinde, macera arayanların çılgınca eğlendiği bir etkinliktir. Buggy Safari turu araçları maksimum iki kişilik olup dileyen katılımcılar 1 kişi olarak da yapabilme imkanına sahiptirler. Buggy safari turuna katılmak için her hangi bir belgeye ihtiyacınız yoktur. Tur başlamadan önce profesyonel Buggy rehberleri sayesinde alacağınız kısa eğitim size daha güvenli safari yapmanızı sağlayacaktır. Antalya Buggy Safari turu yaklaşık 1 saattir. Süre hava şartlarından dolayı daha uzun veya biraz daha kısa sürebilir. 

Hatırlamanız Gerekenler ; 
1- Her Buggy iki kişiliktir (sürücü ve arka yolcu), ancak tek kişi Buggy tek başına rezervasyon yaptırabilir.Fakat tek kullanmak isterseniz fiyat farkı ödemek gerekir.

2- Buggy turu (sürücü olarak) yalnız 17 yaş ve üzeri içindir. 17 yaşın altındaysanız, Buggy turumuza yanınızda bir ebeveyniniz ya da gözetmen eşliğinde yolcu olarak katılabilirsiniz.

3- Aktivitede özel dizayn çamurlu parkurlardan da geçilir  sürüşü heyecanlı ve eğlenceli kılan özelliklerden biri bu çamur alanlarıdır. Katılımcılar toz, çamur sıçramalarının dahil olduğu bir macera yaşayacaklarını önceden bilmelidirler.

4- Kendi aracıyla gelen misafirlerimiz rezervasyon yapmali ve verilen saat te tesisimizde hazır bulunmalıdırlar.