Biz Türkiye' deki en güvenli ve eğlenceli rafting parkurlarından biri olan Köprülü Kanyon'dayız.

Şirketimizin ekipmanlari uluslar arasi rafting ve su sporu standartlarina uygundur.Rafting ve su sporu konusunda turizm bakallığından alinmiş sertifikalarimiz mevcuttur.

Şirketimizde çalişan rehberlirimizin milli eğitim bakanlığı tarafından verilmiş rafting ehliyetleri vardir. Şirket olarak prensibimiz turlarda önce müşteri güvenligi daha sonra müşteri memmuniyeti göz önünde bulundurmaktayiz.

Rafting i en eğlenceli şekilde yaşayabilmeniz için rafting parkurları ve çeşitli animasyonlar oluşturduk.

Rafting turuna gelen katılımcıların daha aksiyonlu bir tur yaşamaları adına turları yaş gruplarına ayırıyoruz. Kendi rafting gruplarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz veya sayı olarak yetersiz olsanız dahi biz sizin için en uygun rafting gurubunu oluşturuyoruz. Bu şekilde antalya köprülü kanyonda daha eğlenceli bir rafting turu geçirmenizi sağlıyoruz.

Rafting turu boyunca size sağlayacağımız bütün ekipmanlar kaliteli düzeyi yüksek ekipmanlardır.

Ayrıca, Köprülü kanyondaki rafting 14 km rafting parkurumuzda çocuklarınız içinde güvenli özel rafting turu ile; Deneyimli rehberlerimiz önderliğinde çocuklarınızın kendi seviyelerine uygun olarak, rapidlerden güvenli ve eğlenceli bir şekilde geçerek rafting turu yapmasını sağlayabiliyoruz, bu sayede siz de kendinize ve ailenize uygun rafting turu yapabileceksiniz.