Kendi araçlarıyla Antalya Manavgat ilçesinin beşkonak beldesine bağlı Köprülü Kanyon Milli Parkına gelecek müşterilerimiz günübirlik normal rafting programımıza dahil olmak istiyorlarsa saat 11 ve 12 arasında Atlantis Rafting bitiş noktamızda buluşmayı tavsiye ediyoruz.

Başka saatlerde Köprülü Kanyonda olabilecek müşterilerimiz arayıp o güne ait rafting programının durumuyla ilgili bilgi alması gerekiyor. Köprülü Kanyon bölgesini bilmeyen müşterilerimizin Atlantis rafting bitiş noktamızı bulabilmeleri için rezervasyon esnasında bölge sorumlumuzun iletişim bilgilerini veriyoruz. Müşterilerimiz henüz yoldayken bölge sorumlularımızda irtibatta oluyorlar, hem yol tarifini alıyorlar hemde sorumlularımız müşterilerimizi o bölgede karşılıyor.

Atlantis rafting bitiş noktasında buluşma sağlandıktan sonra müşterilerimiz araçlarını park ediyor, kabinlerde kıyafetlerini değiştiriyor, Köprülü Kanyon rafting turu için gerekli ekipmanlardan can yeleği, kürek ve kasklarını alıyorlar. Profesyonel rehberlerimiz tarafından Köprülü Kanyon rafting turu hakkında bilgilendirme verildikten ve sigorta formları imzalandıktan sonra bizim araçlarımızla Atlantis rafting başlangıç noktasına gidiliyor. 14 km Köprülü Kanyon parkuru su üzerinde molalar ve animasyonlarla beraber yaklaşık iki buçuk saat sürüyor. Rafting turu bitince müşterilerimiz Atlantis Rafting bitiş noktasındaki restoranımızda yemeklerini alıyorlar. Köprülü Kanyon rafting turu esnasında çekimleri yapılan fotoğraflar sergilendikten ve dvd video çekimi izlendikten sonra günübirlik Köprülü Kanyon Rafting Turu tamamlanmış oluyor.