Antalya Köprülü Kanyon  Rafting Tur Programı

Otelden alınışınızın ardından doğal güzelliği muhteşem olan 14 kilometre uzunluğundaki nehirde rafting keyfine hazır olun !


Antalya da günübirlik rafting turlarımıza katılmak isteyen misafirlerimiz için yaz aylarındabütün bölgelerden her gün transfer araçlarımız bulunmaktadır. Transfer araçlarımız genelde oteller güzergahını takip etmektedir. Otellerin dağılımına göre Antalya Merkezdeki servislerimiz saat 08:40 ile 09:30 arasında bütün toplamalarını bitirip, Antalya' nın Manavgat ilçesine bağlı Beşkonak beldesinin Köprülü Kanyon Milli Parkındaki Atlantis Rafting bitiş noktamızda buluşma sağlarlar.


Başlangıç noktasında misafirlere Rafting, Raft'lar, güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler verilir. Bu turu sadece rafting olmaktan çıkarıp mümkün olduğunca eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmeye çalıştık. Bunun için de bazı bölgelerde molalar verilir, kısa doğa yürüyüşü yapılır, kanyon turu yapılır, tarihi köprü gezdirilir, Ayrıca rafting sırasında yolculuğunuzu CD`ye kaydettirebilir, buz gibi sularda yüzebilir ve hem heyecan, hemde eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz...

TUR PLANI :
1 ) Transferin tarafımızdan yapılması halinde , müşteriler sabahleyin acentamızın belirlemiş olduğu depar saatine göre otellerinden alınırlar.

2 ) Transfer araçları 10:30 - 11:00 sularında KÖPRÜLÜ KANYON ' daki tesisimize ulaşır.

3 ) Tesisimizde müşterilere rafting sporunun incelikleri , dikkat etmeleri gereken konular ve malzemelerin kullanılması ile ilgili bilgiler uygulamalı olarak anlatılır.

4 ) Rafting sporuna hazırlanan sporcuların başlama noktasına transferi yapılır. Hemen ardından rafting başlar.

5 ) Sporcular  ilk  rapitden  geçtikten  hemen  sonra  BÜĞRÜM  KÖPRÜ '  de  mola verirler.  Tarih  ve  doğanın  kucaklaştığı   bölgede   sporcular  berrak  suda gönüllerince  yüzerler. Dileyen misafirlerimiz Köprülü Kanyon' a ismini veren Antik Köprü üzerinden geçip manzaraya bir de tepeden bakarlar.

6 ) Daha sonra hareket edilir ve rafting kaldığı yerden devam eder. Artık misafirlerimiz rafting turuna alışmışlardır.Raftingin en eğlenceli taraflarından biri olan su savaşı dediğimiz insanların birbirine küreklerle su atarak ıslatırlar. Akarsuların durgun olduğu yerde yapılır bu savaşlar. Çeşitli rapidler geçildikten sonra 2. Molaya varılır.

7 ) Km sonra ikinci mola verilir ve bu molada isteyen misafirlerimiz 3 mt atlama platformundan atlayabilirler. İsteyen misafirlerimizde yüzebilir. Dileyen misafirlerimiz dinlenebilirler. Atlama esnasında en güzel anılarınız fotoğraf ve video çekimine kayıt edilmektedir. Daha sonra hareket edilir ve rafting kaldığı yerden devam eder. 2. Moladan sonra bitiş noktasına 7 km kalmaktadır. 

8 ) Bitiş noktasına gelinir ve rafting biter. Burada bayan misafirler kürekleri erkek misafirlerde botu taşıyarak resturanta gelirler. Daha sonra can yeleği, kask ve kürek alındığı yere bırakılır. Daha sonra misafirlerimizin ıslak olan elbiseleri değiştirmesi için zaman verilir. Misafirler üstünü değiştirdikten sonra oturma yerlerine otururlar. İsteyen misafirler soğuk ve sıcak içecek alarak yemek servisini beklerler.

9 ) Yemek servisi başlar. Sırayla gruplar halinde kalkarak yemek sırasına girilir. Yemek self servis ve açık büfedir. İstediğiniz kadar yemek alabilirsiniz. Yemekten sonra video kaydı plazma tv de gösterilir. İsteyen misaferlerimiz beğenirlerse video kaydını dvd şeklinde satın alırlar. Video gösterisinden sonra fotoğraflar sergi alanına asılır ve sergilenirler. Yine beğendiğiniz fotoğrafları satın alabilirsiniz. 
(Satışlar paket tura dahil olmayıp ekstradır.)

10 ) Dönüş transferleri için hazırlıklar tamamlandıktan sonra saat 16:30 da araçlara binilir ve Köprülü Kanyon Milli Parkından hereket edilir. Bütün katılımcılarımız sabah alındıkları noktalara tekrar geri bırakılmasının ardından günlük Köprülü Kanyondaki rafting turumuz tamamlanmış olur.

Yemek Servisimizde;
Tavuk şiş porsiyon olarak verilir.


Açık büfemiz;
Pilav, Makarna, Patates salatası, Mevsim salatalarından oluşmaktadır.